Dom dla Każdego 2.0 w Michałowicach to inwestycja krakowskiego dewelopera Wawel Service. Nieruchomość zlokalizowana została blisko terenów rekreacyjnych, gdzie panuje cisza i spokój. Zielone łąki lasy pozwalają na aktywny wypoczynek oraz relaks. Przestronne, ponad 100-metrowe domy z ogródkiem i dużym tarasem to idealna propozycja dla rodzin z dziećmi. 

Dom dla Każdego – nowoczesna architektura i innowacyjne rozwiązania 

Dom dla Każdego cenaDom w zabudowie bliźniaczej wyróżniają się przejrzystym i praktycznym układem wnętrz. Otwarta kuchnia, duży salon z jadalnią, wygodne sypialnie i taras sprawiają, że każdy poczuje się swobodnie i komfortowo. Inwestycja Dom dla Każdego 2.0 znajduje w sąsiedztwie Dłubiańskiego Parku Krajobrazowego oraz Doliny Młynów. W bliskiej odległości znajdziemy także sklepy spożywcze, szkoły, przychodnie zdrowia, czy apteki. Drugi etap zakłada realizację 8 funkcjonalnych domów w zabudowie bliźniaczej ulokowanych w 4 budynkach.

Spokojna i bezpieczna okolica 

Dom dla Każdego 2.0 inwestycjaNieruchomość Dom Dla Każdego 2.0 znajduje się w miejscowości Zerwana koło Michałowic. Odległość od centrum Krakowa wynosi około 14 km, dzięki czemu w niecałe 20 minut dotrzemy do miasta. Bliskość rozległych, zielonych terenów daje możliwość relaksu na świeżym powietrzu zarówno w przypadku dzieci, jak i dorosłych. Malownicza okolica oferuje także wiele ciekawych zabytków historycznych, jakie warto odwiedzić w czasie pieszych, bądź rowerowych wycieczek. Osiedle Dom Dla Każdego w pobliżu Michałowic to idealna propozycja dla osób szukających spokoju i prywatności.