Dlaczego warto zdecydować się na dobrej jakości filtry?

Filtracja powietrza jest procesem niezbędnym w obecnych czasach, gdy mamy doczynienia ze szczególnie zanieczyszczonym powietrzem i to nie tylko w dużych miastach ale również w mniejszych miejscowościach. Dodatkowo powracający problem smogu, szczególnie w okresie grzewczym czyli od listopada do stycznia. Dlatego też coraz więcej osób decyduje się na zastosowanie w swoich domach specjalnych instalacji wentylacyjnych czy też klimatyzacyjnych. Jednym z najczęściej stosowanych rozwiązań jest montaż reguperatorów. Są to jednak urządzenia, które wymagają odpowiednich filtrów. Filtry do rekuperatorów enervent salla to jedne z nich.

Filtry do rekuperatorów enervent salla z oferty Filtry Aero

filtry do rekuperatorów enervent salla

W przypadku montażu rekuperatorów należy dobrać filtry odpowiedniej klasy, które będą dbać o czystość powietrza w naszych pomieszczeniach. Filtry do rekuperatorów enervent salla to produkty, które posiadają klasę ISO ePM1 ≥ 55%. Znaczy to że ich zastosowanie zatrzymuje co najmniej 95% najgroźniejszych i najmniejszych zanieczyszczeń PM1 a takżed odpowiednio więcej PM2.5 i PM10. Warto również wspomnieć, iż filtry wykonane są wysokiej jakości plisowanego, syntetycznego medium filtracyjnego. Enervent salla spełniają surowe wymagania normy EN779.
Gdzie można kupić wspomniane filtry do rekuperatorów? Dostępne są w sklepie internetowym Filtry Aero, który specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości filtrów.