Piękna lampa stołowa Note House Doctor.

Styl industrialny we wnętrzarstwie zatacza coraz szersze kręgi. Wyraziste, mocno wyrysowane kształty i naturalne tworzywa sprawiają, że wnętrze nabiera charakteru i stylu.

Moda na prostotę

Moda na to, co odznacza się stylową prostotą i elegancją, powstała w Stanach Zjednoczonych w latach 50. XX wieku. Projektanci stanęli wtedy przed trudnym zadaniem przekształcenia przestrzeni produkcyjnych w nowoczesne biura i mieszkania. Na kanwie przeszklonych wnętrz z metalowymi wstawkami, wymagało sporej gimnastyki. Wysokie, strzeliste sklepienia i oszczędność dodatków sprawiają, że wnętrze nabiera surowości, choć zapewnia spokój i wyciszenie jej mieszkańcom. Oprócz pchlich targów, wyposażenie do takiego wnętrza znajdziesz również w sklepach internetowych. Lampa stołowa Note House Doctor i produkty tej znanej parki posłużą nam za dobry przykład.

Wysokiej jakości lampa stołowa Note House Doctor.

Note House Doctor – niezwykły element wyposażenia wnętrza

Wyjątkowy model należy traktować jako domową rzeźbę. Osadzona na eleganckiej, mosiężnej nóżce, z lekko połyskującym wnętrzem o perłowym wykończeniu i zewnętrznym, białym kapturkiem, będzie świetnie prezentowała się na stoliku kawowym. Lampa stołowa Note House Doctor z umieszczoną w centralnym miejscu żarówką będzie elegancko odbijała promienie świetlne tworząc niezwykły klimat w Twojej przestrzeni. Produkt jest wykonany z aluminium i szkła. Można założyć do niej żarówkę o mocy nie większej niż 25 W, zapewni przyjemny klimat w Twoim wnętrzu. Lampa stołowa to doskonały pomysł na prezent dla osób, które cenią sobie nietuzinkowe dodatki w domu!