Jeden z uroczych podkrakowskich domów w Krzeszowicach to dzieło wyjątkowych projektantów z krakowskiego studia projektowego. Dom charakteryzuje się szerokimi połaciami przestrzeni, w których aż prosi się o głęboki oddech – naturalny dobór kolorów sprawia, że przestrzenie są swobodne, minimalistyczne ale – nie puste. Żywe kolory połączone z brązem, zielenią i monochromatyczną szarością zamknięte zostały nowoczesnym i funkcjonalnym wnętrzu. Projekt domu w Krzeszowicach został stworzony jak arcydzieło architektury.

Projekt domu w Krzeszowicach – strefy komfortu

Wyjątkowy projekt domu w Krzeszowicach to dzieło krakowskiego studia Loci, które z sukcesami działa już od lat. Przestrzeń przez nich stworzona to miejsce pełne kontrastów i charakterystycznych elementów z żywą roślinnością. Piękna strefa odpoczynku w salonie skupia się na ogromnej sofie, która stoi w pobliżu wielkiego okna, pokazującego przestrzeń również przed domem. Duża kuchnia również zachęca do przebywania w niej – jest otwarta zarówno na salon, jak i na jadalnię, w której królują drewno, beton i metal. Kolory nawiązuja do kolorów w salonie, a oświetlenie subtelnie podkreśla detale.

Gdzie znaleźć?

O świetnym projekcie domu w Krzeszowicach studia Loci można poczytać więcej na serwisie Archinea. Serdecznie polecamy zajrzeć i sprawdzić, jak może wyglądać nowoczesne wnętrze, pełne świetnych udogodnień i rozwiązań.