Odkurzacze centralne to coraz bardziej popularne rozwiązanie stosowane w wielu domach. Pozwala ono zapomnieć o tradycyjnych odkurzaczach, które mogą męczyć plączącymi się kablami czy też potrzebą przenoszenia urządzenia z pomieszczenia do pomieszczenia. Rury to odkurzacza centralnego montowane są w całym domu i wystarczy podpiąć do otworu odpowiednią rurę, aby móc odkurzać. Jednym z lepszych węży będzie VROOM RV dzięki swojemu rozmiarowi.

Montaż węża VROOM RV i jego charakterystyka

VROOM RV to wąż, który może się poszczycić dużymi rozmiarami. Jest on rozciągliwy na nawet 10 metrów, co pozwala na komfortowe odkurzanie nawet bardzo dużych pokoi, dzięki czemu nie musimy się martwić, iż jakaś część pokoju nie będzie posprzątana. Dodatkowo jest on mocno elastyczny, co jeszcze bardziej zwiększa komfort użytkowania. Sam montaż jest bardzo prosty i niewymagający. Wystarczy, że przykręcimy gniazdko na 4 śruby, a następnie połączymy końcówkę tuby z naszym elastycznym wężem. Dzięki tej błyskawicznej formie montażu jesteśmy w stanie w ekspresowym tempie podłączyć się do naszego odkurzacza i posprzątać miejsce, na którym nam zależy.

vroom rv

Gdzie kupić?

Jeśli posiadasz odkurzacz centralny w swoim domu i szukasz do niego części oraz dodatków, koniecznie sprawdź ofertę firmy Ecomax. Marka ta jeden ze specjalistów w branży, oferująca rozwiązania i produkty do odkurzaczy centralnych w tym wąż VROOM RV.