Farba Amsterdam Green dla Twojego domu!

Szukasz soczystego, nawiązującego do bogactwa natury odcienia farby? Amsterdam Green to doskonały, głęboki kolor dzięki któremu poczujesz się jak w samym sercu dżungli. Gdzie najlepiej sprawdzi się taka nieoczywista barwa? – Zapoznaj się z moim wpisem!

Amsterdamski powiew

Inspiracją dla stworzenia niewielkiej puszki farby kredowej, były urokliwe zakątki letniego Amsterdamu. Stolica Niderlandów zachwyca bowiem w tym czasie swoim pięknem, intensywnością, a nade wszystko – specjalnym urokiem który może pozostać z Tobą na dłużej! Amsterdam Green powstał z myślą o tych, którzy każdego dnia czerpią inspiracje z natury. Doskonale sprawdzi się w szczególności w przestrzeniach urządzonych w zgodzie ze stylistyką Urban Jungle.

Amsterdam Green ożywi Twoją przestrzeń!

Green is good!

Wydajna farba kredowa Amsterdam Green to produkt łatwy w aplikacji dzięki swojej wodnej, lekkiej konsystencji. Zapewnia szybką, precyzyjną pracę i możliwość kontrolowania poziomu krycia. Świetnie sprawdzi się na drewnianych powierzchniach, na ścianach i dodatkach domowych. Amsterdam Green pomoże Ci w codziennych, najmniejszych nawet przeróbkach i odświeży domową przestrzeń. Sprawdź już dziś ten niezwykle interesujący model i ciesz się z ożywionego wnętrza. Idealna do gabinetu, pokoju dziennego, przedpokoju a nawet łazienki i kuchni. Głęboka zieleń ukoi Cię, odstresuje i pozwoli skupić się na zajęciach które sobie zaplanowałeś! Już dziś zdecyduj się na remont i odmień swoje wnętrze (i życie)!