obrazy tryptyki

Projektowanie wnętrz warto przemyśleć i dostosować do indywidualnych potrzeb i preferencji domowników. To właśnie oni maja się tam czuć dobrze! Dlatego wiele osób decyduje się na obecność dodatków – elementów dekoracyjnych. Doskonale sprawdzają się obrazy tryptyki, które zyskują na popularności. Sprawdź czym się charakteryzują i dlaczego warto w nie zainwestować!

obrazy tryptyki

Czym są obrazy tryptyki?

Wybierając obraz do swojego domu czy mieszkania, warto zwrócić na ich zdobienie oraz motyw. W Galerii w Chmurach znajdują się obrazy tryptyki, które składają się z 3 części. To właśnie czyni je unikalnymi. Składają się z części środkowej oraz dwóch bocznych skrzydeł. Są one bardzo przemyślane – znakomicie oddają proporcje i strukturę wnętrza grafiki, z drugiej strony harmonijnie współgrają z sobą, wreszcie doskonale się komponują na ścianie. W ofercie znajdują się grafiki o motywie 100% natury. Wymienia się wśród nich konie, koguty, sosnę czy żurawie. Wysoka jakość – doskonałe wykonanie i dbałość o każdy nawet najmniejszy szczegół.

Jakie obrazy tryptyki znajdziesz w galerii?

Galeria w Chmurach to miejsce, gdzie znajdują się dzieła wykonane i zdobione ręcznie przez samą autorkę – Annę Borkowską. Znajdujące się tam obrazy tryptyki są unikatowe i niepowtarzalne – dostępne tylko w galerii. Stąd pewność, że każdy odwiedzający dom gość – zwróci uwagę na ten niebanalny akcent. Tryptyki mają unikatową technikę wykonania. To dzieła, które zdecydowanie cechuje wysoka jakość. Warto zwrócić uwagę na ekskluzywną oprawę i najwyższej klasy materiały.