Annie Sloan Burgundy: wyjątkowy odcień.

Dotychczas wystrzegałeś się intensywnych barw i z rezerwą podchodziłeś choćby do najdrobniejszych zmian kolorystycznych? W nadchodzącym sezonie, koniecznie postaw na, choć jeden, mocny ocień w swoim wnętrzu. Mocne zielenie, intensywny granat a może… brudne czerwienie?

Burgundy – intensywny kolor w Twoim wnętrzu

Doskonałą okazją do rozszerzenia swojej palety kolorystycznej będzie zakup farby kredowej Annie Sloan Burgundy. Jak wykazują poradniki, czerwień wina świetnie sprawdza się u zmysłowych, pełnych pasji osób, które są duszami towarzystwa i chętnie spotykają się na mniej (lub bardziej) formalnych mityngach w gronie przyjaciół i rodziny. Barwa pobudza zmysły, skłania do zwierzeń i dzielenia się, bardzo żywiołowo, swoimi przemyśleniami i emocjami. Zmysłowe i wrażliwe osoby, nie tracące rezonu nawet podczas niepowodzeń losu powinny użyć Annie Sloan Burgundy do przerobienia swojego domowego wnętrza.

Najlepszy wybór: Annie Sloan Burgundy.

Annie Sloan Burgundy: wprost z XIX-wiecznych dworów

Barwa intensywnej wiśni przywołuje wspomnienia królewskich dworów – welurowych obić mebli, ciężkich kotar i neoklasycznego uzupełnienia domowych przestrzeni. Farba pozwoli więc stworzyć wnętrze w stylu największych monarchii świata i stworzyć iście rojalistyczny wystrój. Kredowa farba to najlepszy dodatek służący uzupełnieniu i wypełnieniu wyglądu domowego wnętrza. Już dziś przemień wygląd domowego wnętrza i nadaj mu rumieńców. Produkt Annie Sloan to materiał budowlany który doskonale sprawdzi się na ścianach i drewnianych meblach domowych.