Lema II

Zastanawiasz się, jak znaleźć wymarzone mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji? Co zrobić, aby cały proces nie wiązał się z długimi procedurami i skomplikowanymi formalnościach? Z pomocą przychodzi Wawel Service, a wraz z nim inwestycja Lema II, czyli nowoczesne mieszkania zapewniające swobodne aranżacyjną!

Lema II – prestiżowa inwestycja dla aktywnie żyjących

Znalezienie mieszkania dopasowanego do stylu życia to kluczowa kwestia podczas poszukiwań idealnej inwestycji mieszkaniowej. Lema II to doskonała pod kątem lokalizacji inwestycja zlokalizowana w centrum Dąbia pomiędzy ulicami Mogilską, Lema i Aleją Pokoju. Osiedle składa się z 96 mieszkań, charakteryzujących się funkcjonalnym rozkładem i metrażem dopasowanym do potrzeb rodzin z dziećmi, par czy singli. Mieszkańcy mogą liczyć na liczne udogodnienia – w tym naziemne miejsca postojowe czy parking podziemny dla samochodów. 

Dlaczego warto zainteresować się inwestycją Lema II? 

Lema II to oddana do użytku inwestycja, która wpisze się w oczekiwania osób, które lubią wielkomiejski klimat, a jednocześnie dla wszystkich spragnionych relaksu i odpoczynku w pobliżu natury i licznych stref zielonych. Funkcjonalne i nowoczesne mieszkania czekają na Ciebie! Skontaktuj się z biurem nieruchomości Wawel Service, gdzie otrzymasz niezbędne informacje na temat tej inwestycji na mapie Krakowa.