Dom przy Filharmonii

Katowice są miastem wielu możliwości. Cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród turystów oraz ludzi młodych, nastawionych na rozwój i zdobywanie nowych doświadczeń. Nie brakuje tu także osób pragnących osiedlić się na stałe. Jedną z najlepszych propozycji może okazać się wówczas Dom przy Filharmonii

Dom przy Filharmonii – prestiżowa inwestycja w centrum miasta 

Dom przy Filharmonii apartamentyDom przy Filharmonii to nieruchomość realizowana przez krakowskiego dewelopera Wawel Service. Firma jest jednym z liderów rynku nieruchomości. Firma wyróżnia się wysokim standardem realizacji, ciekawymi rozwiązaniami technologicznymi oraz nowoczesną architekturą. Dom przy Filharmonii znajduje się w bliskim sąsiedztwie Dworca PKP oraz słynnej Filharmonii Śląskiej. Ukończenie budowy zaplanowane jest już na II kwartał 2021 roku. Całość składa się aż ze 105 mieszkań, które wyposażone zostały w przestronne balkony lub loggie. 

Co wyróżnia Dom przy Filharmonii? 

Dom przy FilharmoniiBudynek to nowoczesna bryła, idealnie pasująca do tradycji katowickiego modernizmu. Deweloper zastosował szklane balustrady i eleganckie podświetlenia, dzięki czemu nieruchomość prezentuje się niezwykle elegancko. Na parterze zaprojektowane zostały 4 dwupoziomowe lokale usługowe, zaś w podziemiu znajdziemy garaż, który będzie w stanie pomieścić aż 108 samochodów. Hol wejściowy z recepcją utrzymany jest w nowoczesnym stylu, całość zaprojektowana została  z dużą dbałością o detale w przestrzeniach wspólnych.