jak urządzić wnętrze w stylu nowojorskim

 

Chcesz, by wnętrza Twojego mieszkania czy też domu przypominały amerykańskie filmy? Sprawdź jak urządzić wnętrze w stylu nowojorskim!

Nowojorski styl – modny bez względu na mikro trendy

Styl nowojorski jest na topie bez względu na to jakie mikro trendy pojawiają się w aranżacjach wnętrz i designie, który lansowany jest przez social media czy też tematyczne blogi dotyczące wnętrz lub czasopisma poświęcone architekturze wnętrzarskiej. Jak urządzić wnętrze w stylu nowojorskim? Warto zwrócić uwagę na fakt, iż nowojorski wnętrza to swoiste połączenie elegancji i stylu z przytulnością. Dlatego też w twoim nowojorskim mieszkaniu czy też w domu nie może zabraknąć odcieni bieli czy też szarości, bądź ciepłych kolorów połączonych z lustrami oraz dużymi oknami.

jak urządzić wnętrze w stylu nowojorskim

Jak urządzić wnętrze w stylu nowojorskim?

Dobrze sprawdzą się tapicerowane meble. Mogą występować ekstrawaganckie wzory, niemniej jednak zestawy je z na przykład białymi ścianami lub ożywionym akcesoriami w jednym odcieniu. Nie bez znaczenia jest oświetlenie! Jak urządzić wnętrze w Nowego Jorku? Jakie lampy wybrać? W nowojorskim wnętrzu pięknie prezentują się lampy o chromowanych i niklowanych wykończeniach. Co więcej, znakomicie sprawdzają się również wszelkie szklane oraz kryształowe elementy. Pamietaj, by pomieszczenia posiadały oświetlenie główne – sufitowe ale także wszelakie oświetlenia boczne i punktowe.