LEGO ART Mickey Mouse to obraz z klocków LEGO

Jesteś osobą kreatywną, lubisz klocki LEGO i oryginalne dekoracje? A może znasz taką osobą? W takim razie nie możesz przegapić klocków z serii LEGO ART — na przykład LEGO ART Mickey Mouse!

Dla kogo klocki z serii LEGO ART?

Seria klocków LEGO ART jest dedykowana przede wszystkim osobom dorosłym. Nie oszukujmy się, każdy z nas od czasu do czasu rozpieszcza swoje wewnętrzne dziecko — czy to kolejnym ciastkiem, czy właśnie dobrą zabawą.

Na czym polega zabawa z klockami Lego z tej serii? Możesz zbudować obraz z klocków, który później postawisz na półce lub powiesisz na ścianie. Zbieranie klocków ma dodatkowo tę zaletę, że świetnie odpręża umysł i pomaga zwalczyć stres. To wszystko sprawia, że klocki z tej serii są znakomitym pomysłem na prezent.

opakowanie z zestawem LEGO ART Mickey Mouse

LEGO ART Mickey Mouse — charakterystyki

W zestawie LEGO ART Mickey Mouse znajduje się aż 2658 klocków, które pozwalają na zebranie podobizny Myszki Miki lub Myszki Minnie w formie kwadratu o boku około 40 cm. W zestawie znajdziesz również 9 dekoracyjnych płytek „płótna”, płytkę z podpisem Disneya, ramkę z klocków i element do zawieszania gotowego obrazu na ścianie. Składając zestaw, możesz dodatkowo posłuchać ścieżki dźwiękowej i dowiedzieć się więcej o kultowych postaciach z animacji Disneya.

Jest to doskonała zabawa dla każdej kreatywnej osoby i świetna okazja, żeby przekonać się: podobnie jak kolorowanki, klocki Lego są nie tylko dla dzieci.