Lublańska Park

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać do stwierdzenia, że Kraków to dynamicznie rozwijające się miasto, które z roku na rok przyciąga coraz większe grono osób, które nie tylko decydują się na odwiedzenie tego miejsca w celach turystycznych, ale również chcą osiąść w tej części Polski. To miejsce, które zapewnia dostęp do licznych udogodnień, a także stwarza duże możliwości rozwoju – zarówno w kontekście zawodowym, jak i prywatnym. Jeśli jesteś na etapie poszukiwania mieszkania w Krakowie, to sprawdź, co do zaoferowania ma inwestycja Lublańska Park!

Czym wyróżnia się inwestycja Lublańska Park?

Znalezienie wymarzonego mieszkania może być szybsze niż Ci się to wydaje. Z myślą o tym powstała inwestycja Lublańska Park, a dokładniej blok mieszkalny przy ulicy Promienistych, tuż przy Rondzie Młyńskim. To świetna lokalizacja dla osób, które lubią dynamiczny i wielkomiejski tryb życia. W niedalekiej odległości znajduje się Centrum Handlowe Serenada i Multikino, czyli miejsca, w których zrobisz zakupy, a także możesz spędzić swój wolny czas w kinie czy restauracji.

Co do zaoferowania ma biuro nieruchomości Wawel Service?

Aby pomóc w znalezieniu wymarzonego mieszkania, oferujemy sprawdzone i rzetelne oferty. Przykładem tego jest Lublańska Park, czyli nowoczesna inwestycja dla osób, które szukają mieszkania w niedalekiej odległości od centrum miasta. Mieszkania są już dostępne do odbioru, a na miejscu czeka na Ciebie cała gama funkcjonalności – duże okna, bardzo dobre doświetlenie i nowoczesna elewacja budynku. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu. Nasze biuro oferuje pomoc w znalezieniu mieszkania dopasowane do potrzeb i możliwości przyszłych lokatorów.