Zastanawiasz się jak urządzić swój pokój, sypialnię czy salon? Wykorzystaj panel dekoracyjny, dowiesz się o nim więcej w naszym wpisie.

Panel dekoracyjny ażurowy

Obecnie w modzie wnętrzarskiej królują panele dekoracyjne o ażurowym wykonaniu. Są one wykonywane z lekkich materiałów, dzięki czemu nadają wnętrzom delikatności. Warto zwrócić uwagę, że każdy detal jest starannie wykonany i bardzo precyzyjny. Doskonale dopasują się do wnętrz nowoczesnych oraz klasycznych. Wiele firm realizuje projekty klientów na życzenie. Jeśli posiadasz wymarzony wzór, nie koniecznie ażurowy zgłoś się do np. Zig Zag Shop. Projektanci podchodzą tam indywidualnie do każdego zlecenia, dlatego możesz mieć pewność, że produkt będzie spełniał Twoje oczekiwania.

Jak montować panel dekoracyjny?

Instalacja panelu dekoracyjnego jest bardzo łatwa i intuicyjna. Wystarczy zakupić specjalny klej lub uchwyty. Są one bardzo lekkie, dlatego możesz zmieniać miejsce ich położenia bez problemu. Świetnie sprawdzają się jako dekoracja oraz pozwalają zakryć mankamenty powstałe np. podczas remontu. Stworzysz z nich balustrady, osłonki lub po prostu ciekawe wzory na ścianie. Jeśli pragniesz dodatkowo zadbać o wyciszenie danego pomieszczenia zaopatrz się w panele wygłuszające. Pozbędziesz się dzięki nim nieprzyjemnych szumów, wibracji dobiegających z zewnątrz.