oświetlenie LED

Dobrze dobrane oświetlenie w biurze to podstawa. Wybrane w odpowiedni sposób może nie tylko dodać zapału do pracy, ale i uroku. Warto więc wybrać to oświetlenie, które nie spowoduje senności, lecz wręcz przeciwnie – stworzy idealne warunki do pracy.

Sposoby na nowoczesne oświetlenie biura

Idealnym a jednocześnie nowoczesnym rozwiązaniem jest zastosowanie lamp LED. Występują one w różnych postaciach, w tym między innymi w postaci lamp liniowych. Rozpraszają one światło, więc nie rażą w oczy. W przypadku lamp punktowych istnieje ryzyko oślepienia oraz zmęczenia oczu.

Poza tym tego typu światło zostawia cienie na biurku, dlatego właśnie warto pomyśleć o oświetleniu biura lampami liniowymi. Innymi zaletami tych lamp jest nowoczesny ich wygląd oraz atrakcyjna cena, która jest konkurencyjna wobec innych tego typu rozwiązań. Do biura, które ma powierzchnię około 14 metrów kwadratowych należy zastosować dwie lampy 40W. To dobry przelicznik na to jak je montować.

LED

Wybór lampy biurowej wiszącej

Chcąc uzyskać efektowny wygląd można wziąć pod uwagę montaż gzymsu z taśmą led. To dość ciekawe rozwiązanie na lampy biurowe sufitowe, które znajdą zastosowanie w każdym wnętrzu. Taśma led efektownie rozjaśni sufit przez co oczy nie będą się męczyć odbijanym światłem. To rozwiązanie to nie tylko ukojenie dla łatwo męczących się oczu, ale i ciekawe rozwiązanie, które nada piękny efekt gry światłem.

Takie oświetlenie do biura powiększy optycznie pomieszczenie oraz sprawi, że nabierze ono przejrzystości. Samo zastosowanie lamp liniowych led z gzymsami podnosi atrakcyjność pomieszczenia. Przy jednym małym pomieszczeniu wystarczy zastosowanie gzymsu z mocną taśmą o mocy 18W. Aby doświetlić biurka warto także zastosować lampy umieszczone na suficie. Główną zaletą tego rozwiązania jest przede wszystkim piękny wygląd. Ponadto dzięki niemu istnieje możliwość precyzyjnego oświetlenia konkretnie wybranej powierzchni.

Oświetlenie biurowe na wymiar

Istnieją firmy, które głęboko wierzą,że lampy dobrane indywidualnie do wnętrza nadadzą najlepszego charakteru. W związku z tym powstał nowy trend na realizowanie zleceń pod indywidualne potrzeby klienta. Wiele firm oraz sklepów z oświetleniem biurowym led proponuje rozwiązania oparte na nowoczesnych technologiach.

Właściwe oraz prawidłowe oświetlenie to klucz podczas wyposażenia biura. Oferują lampy led do oświetlania biur w szerokich gamach produktów. Oświetlenie na wymiar pod indywidualne potrzeby to przede wszystkim gwarancja idealnie dobranego produktu, który spełni oczekiwania względem dopasowanego wnętrza.

Poprzez wykonanie kompleksowego projektu oświetlenia biurowego natężenie światła ułatwi pracę wzrokową a także wzmocni jego wartość estetyczną. Dzięki temu jakość miejsca pracy wzrośnie do rangi komfortowego, co może pozytywnie wpłynąć na pracę poszczególnych osób, które pracują w danej przestrzenii. Poza tym wrażenie wizualne z pewnością nie zostanie niezauważone przez postronne osoby odwiedzające to miejsce.