stół z blatem granitowym

Jeśli zastanawiasz się w jaki sposób możesz odmienić charakter swojego ogródka to sprawdź koniecznie produkt, jakim jest stół z blatem granitowym. Tego typu mebel ogrodowy wyróżnia się solidną konstrukcją oraz wygląda bardzo oryginalnie. Zobacz co jeszcze warto wiedzieć na jego temat.

Czym wyróżnia się stół z blatem granitowym?

Stół z blatem granitowym to produkt, który doskonale sprawdza się jako trwały mebel ogrodowy. Wyróżnia się on niezwykłą trwałością, ponieważ jest odporny na niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych. Fakt ten sprawia, że można przechowywać go na zewnątrz przez cały rok. Jak wiadomo, granit to kamień naturalny, dlatego mogą występować różnice w jego strukturze, która dzięki temu wygląda bardzo unikalnie. Jeśli uwielbiasz przesiadywać latem w swoim ogródku to zakup takiego stolika będzie strzałem w dziesiątkę. Doskonale sprawdzi się on podczas rodzinnych spotkań i imprez ze znajomymi. Granit jest materiałem, który nie chłonie wody, dlatego łatwo się go czyści i konserwuje.

Wybieraj produkty z trwałych materiałów

Stół z blatem granitowym jest wytwarzany z naturalnych i w pełni ekologicznych materiałów. Granit to skała o budowie jawnokrystalicznej, na którą składa się kwarc, skalenie potasowe, pagioklaz oraz biotyt. Najczęściej występuje w barwie jasnoszarej, lecz zdarza się spotkać go w kolorze różowym oraz czerwonym. Tego typu granit znajduje się w Karkonoszach. Kamień ten jest bardzo stylowy i trwały.

granit