Taśma LED

Taśma LED zewnętrzna RGB 5050 150 IP67 Ledovo Epistar Nano to produkt zasługujący na szczególne wyróżnienie. Oświetlenie pozwala na tworzenie ciekawych aranżacji oświetleniowych w dowolnym miejscu. Taśma jest wodoszczelna, zatem z powodzeniem może być montowana w miejscach, gdzie występuje duża wilgoć lub po prostu pod wodą.

Nowoczesna taśma LED zewnętrzna RGB 5050 150 IP67 Ledovo Epistar Nano

Taśma LEDWybór odpowiedniego oświetlenia to nie lada wyzwanie. Taśma LED zewnętrzna RGB 5050 150 IP67 Ledovo Epistar Nano z pewnością spełni wszelkie wymagania i oczekiwania nawet najbardziej wymagających. To niebywała rewolucja w świetlnej dekoracji basenów, saun, ogrodów. Dzięki wodoodporności cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród dekoratorów i architektów wnętrz oraz przestrzeni otwartych. Jest odporna na wszelkie warunki atmosferyczne.

Trwałe i solidne rozwiązania LED

Taśma LEDNajistotniejszą zaletą diod LED w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami oświetleniowymi jest długa żywotność. Średnia żywotność diody LED wynosi od 50 000 do 100 000 godzin pracy lub więcej. Żywotność jest 40 razy dłuższa od przeciętnej żarówki. Taśma LED zewnętrzna RGB 5050 150 IP67 Ledovo Epistar Nano również posiada tą cechę, zatem z pewnością posłuży przez długi czas.