wkładki gerda

Każdy z nas chce czuć się bezpiecznie w swoich własnych kątach. Wiele słyszy się o włamaniach i kradzieżach, co powoduje w nas naturalny strach. Niezależnie od tego, czy mieszkasz w domu czy w mieszkaniu, warto wykonać wszystkie możliwe czynności, które zabezpieczą cię przed kradzieżą i utratą majątku.

Do najczęściej wykorzystywanych rozwiązań należą rolety antywłamaniowe, alarmy czy też monitoring, prawdziwy lub w formie atrapy. Jednak ważnym elementem całego procesu zabezpieczeń są także drzwi. Największe bezpieczeństwo zapewnią ci wkładki Gerda, o których więcej powiemy w poniższym artykule.

wkładki gerda

Najczęstsze metody włamań

Poza włamaniami przez uchylone czy wybite okno, celem ataku złodziei są także drzwi. Jednym ze sposobów jest rozwiercenie zamka, które jest możliwe tylko przy zamkach o niskiej jakości. Należy pamiętać także o tym, że ktoś niepostrzeżenie może nawet na chwilę zabrać nasz klucz, aby zrobić odciski. Może to być nawet osoba z ekipy remontowej! Lepiej mieć się na baczności i wybrać np. wkładki Gerda bębenkowe, z rekombinacją kodu klucza. W takim wypadku, na czas remontu możesz korzystać z innego klucza, a potem zmienić go, bez konieczności wymiany całego zamka.

Dlaczego warto wybrać wkładki Gerda?

Gerda to renomowany producent, który słynie z produkcji okuć, wkładek do drzwi, kłódek i wszelkiego rodzaju zabezpieczeń. Wkładki Gerda posiadają wszelkie niezbędne atesty bezpieczeństwa oraz certyfikaty. Dodatkowo, zabezpieczą cię przed wspomnianymi wcześniej metodami włamań.