lema iii mieszkania

Jeśli właśnie szukasz mieszkania w interesującej lokalizacji Krakowa, świetnie trafiłeś. Lema III mieszkania to inwestycja od dewelopera Wawel Service, która będzie oddana do użytku w 2 kwartale 2023 roku. Przez 30 lat swojej działalności zdobyli nie tylko doświadczenie, ale także zaufanie od zadowolonych klientów. Zakup mieszkania ta ogromna decyzja, jeden z ważniejszych wyborów, jakich przychodzi nam dokonywać. Dlatego zdecydowanie warto wybierać renomowanych deweloperów, jak np. Wawel Service.

Osiedle blisko natury

Mieszkania Lema III znajdują się w malowniczej okolicy. Deweloperowi zależało na tym, aby przyszli domownicy mogli cieszyć się naturą również w centrum miasta. Bogata roślinność pnąca się po elewacji, zielony dziedziniec, a do tego sąsiedztwo pięknego Parku Lotników Polskich, w odległości jedynie 5-minutowego spaceru! Możesz poczuć bezpośrednią bliskość natury, spędzając aktywnie czas na świeżym powietrzu. W okolicy znajdują się trasy doskonałe do rowerowych przejażdżek czy biegania.

lema iii mieszkania

Lema III mieszkania – nowoczesne wizualizacje

Często podczas wyboru mieszkania, kupujący mają problem z wyobrażeniem sobie nieruchomości, patrząc jedynie na rozrysowany plan pomieszczeń. Lema III mieszkania możesz obejrzeć w nowoczesnej wizualizacji, w formie widoku 360 stopni. Za pomocą filtrów możesz wybrać metraż, którego szukasz, a także wyszukać konkretną liczbę pokoi czy piętro budynku. Po zaznaczeniu twoich preferencji znajdziesz mieszkania dopasowane do twoich potrzeb, które dodatkowo obejrzysz na wirtualnym spacerze 3D. Możesz zobaczyć również takie szczegóły jak widok z okna czy przykładową aranżację wnętrza.