Bezpieczne fotele masujące.

Fotel masujący – mebel, który znajdzie zastosowanie w każdym domu. Wszystko przez wzgląd na jego funkcjonalność i… właściwości lecznicze, które zapewnia. Doskonale sprawdzi się zarówno u tych, którzy miewają okazjonalne bóle odcinka lędźwiowego kręgosłupa jak i tych, którzy cierpią na chroniczny ból.

Kiedy ból i napięcie doskwierają

Z jego dobrodziejstw z pewnością skorzystasz Ty i domownicy. Miękkie, wygodne, masywne siedzisko pozwala na długi, zasłużony relaks. Najlepsze fotele masujące posiadają aż pięć dedykowanych programów. Najważniejszy jest w tym przypadku, oczywiście, masaż pleców. Możliwość skanowania linii kręgosłupa pozwoli optymalnie rozłożyć wibracje i nacisk na kluczowe partie Twoich pleców, lędźwi i ramion a więc obszarów, które narażone są na napięcia.

Jakie fotele masujące wybrać?

Fotele masujące: ile powinien trwać cykl?

Każdy fotel masujący posiada kilka dedykowanych programów. Te, w zależności od preferencji, posiadają dłuższe lub krótsze cykle. Najczęściej – trwają od piętnastu do dwudziestu minut. Oczywiście, warto tę przyjemność przedłużyć. Fotele masujące z funkcją automatycznego dostosowania programu to już prawdziwy rarytas! Podczas zakupów zwróć więc uwagę również na ten aspekt. Dla większej przyjemności i optymalnego poziomu relaksu, skorzystaj z krzeseł, które posiadają funkcję L-shape, które umożliwiają dokładne rozluźnienie również lędźwi, dolnej części kręgosłupa, ud i nóg. Te parametry szczególnie przypadną do gustu osobom, które spędzają długie godziny na nogach!