Lampki solarne motylki

Szukasz elementów dekoracyjnych, które sprawią, że Twój ogród nabierze zupełnie nowego wymiaru? Czy wiesz, że starannie dobrane dodatki to tak naprawdę kwintesencja dobrze zaaranżować terenu? Doskonałym elementem będą lampki solarne motylki, które posiadają wbudowany czujnik zmierzchu. Sprawdź dlaczego warto je mieć!

Lampki solarne motylki

Lampki solarne motylki – specyfikacja

Jeśli chcesz zaakcentować pewny obszar swojego  ogrodu – doskonale sprawdzi się oświetlenie takie jak lampki solarne motylki. Posiadają one zintegrowane źródło światłą LED. Zostało wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Świecą one światłem o temperaturze barwowej, która wynosi 6500K. W ten sposób wniesiesz do ogrodu niepowtarzalny klimat. Oświetlenie solarne pozwoli oszczędzić kosztownej instalacji przewodów elektrycznych. Czas świecenia to około 5-6 godzin – po pełnym naładowaniu. Długość tych lampek to 2 metry. To znakomite rozwiązanie do każdego ogrodu!

Dlaczego warto kupić lampki solarne motylki?

Co ważne, lampki solarne motylki cechują się wysoką trwałością i odpornością na warunki atmosferyczne. To bardzo ważny aspekt, który wpływa na użyteczność produktu! Lampki mogą stanowić oświetlenie ozdobne kwiatów, oczek wodnych, olejek i ścieżek w ogrodzie. Bardzo często stosuje się je jako dekoracyjne oświetlenie balkonu lub tarasu. Lampki zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają długotrwałą żywotność. Cechuje je wysoka jakość, energooszczędność oraz bezpieczeństwo użytkowania.