nowe inwestycje deweloperskie kraków

Kraków – miasto królewskie, drugie pod względem liczby mieszkańców w Polsce. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób jest zainteresowanych zakupem mieszkania właśnie tu. Kraków to nie tylko piękne Stare Miasto i zabytkowe kamienice – to także dynamicznie rozwijający się ośrodek technologiczny i gospodarczy. Jednak poza nowoczesnymi dzielnicami, gdzie mamy do czynienia głównie z biurowcami, znajdą się tu także dzielnice nieco bardziej zaciszne, idealnie nadające się do zamieszkania i życia na co dzień. W poniższym artykule przedstawimy dwie nowe inwestycje deweloperskie w Krakowie, które zlokalizowane są w Woli Justowskiej.

nowe inwestycje deweloperskie kraków

Zamieszkaj wśród zieleni

Wola Justowska to prestiżowa dzielnica, którą mieszkańcy cenią sobie przede wszystkim za zielone otoczenie, zaciszną okolicę i piękne trasy do spacerowania. Jeśli szukasz mieszkania w tej okolicy, zwróć uwagę na nową inwestycję deweloperską od Wawel Service – Na Błonie 106. Przewidywana data odbioru mieszkań to IV kwartał 2023 roku. Inwestycja ta to butikowe, eleganckie osiedle z nowoczesną architekturą i zielonymi przestrzeniami do odpoczynku dla mieszkańców. 

Nowe inwestycje deweloperskie w Krakowie – Nova Wiosenna

To nie koniec propozycji od Wawel Service dla tej lokalizacji. Inna, nowa inwestycja deweloperska w Krakowie to Nova Wiosenna. To nowoczesne i komfortowe osiedle, na które składać się będą 2 wille, 16 apartamentów i 16 domków bliźniaczych. Podobnie jak w przypadku poprzedniej inwestycji, data odbioru przewidywana jest na IV kwartał 2023 roku. Jeśli zależy ci na prywatności i jednocześnie po ciężkim dniu w pracy chcesz wracać do mieszkania w spokojnej i cichej okolicy, będzie to doskonała propozycja dla ciebie.