Hydroponika sklep z donicami i roślinami w uprawie bezziemnej

Hydroponika to sklep z donicami, w którym można dokonać zakupów stacjonarnie w Krakowie lub online. Ten sklep oferuje dużo więcej niż tylko donice.

Hydroponika sklep z donicami — oferta

Sklep z donicami Hydroponika oferuje Klientom szeroką gamę akcesoriów do hodowli żywych roślin.

Podstawę asortymentu stanowi największa w Polsce selekcja donic i doniczek od polskich i zagranicznych producentów. Donice są dostępne w wielu kolorach, a dodatkowo można wybierać spośród różnych materiałów, z których są wykonane. Dodatkowo asortyment sklepu obejmuje meble designerskie, lampy, ozdobne koszyki i inne dekoracje, które mogą się przydać, jeśli chcemy wyeksponować swoje rośliny.

Z kolei, jeśli chodzi o rośliny, w ofercie dostępne są zarówno te żywe, jak i sztuczne, o wysokiej jakości wykonania.

Jako że sklep zajmuje się również popularyzacją hydroponiki, w jego ofercie można znaleźć m.in. wkłady i granulaty do hydroponiki, wskaźniki poziomu wody itp.

Oferta sklepu jest odpowiednia również dla architektów i projektantów wnętrz.

hydroponika sklep z donicami i hydroponiczną uprawą roślin

Czym jest hydroponika?

Hydroponika to metoda uprawy roślin bez ziemi, w której rośliny hoduje się na pożywkach wodnych roztworów soli mineralnych. Do uprawy potrzebne są specjalne wkłady (używane zamiast doniczek), granulat, czujnik wilgotności oraz odpowiedni nawóz.
Co ciekawe, większość roślin doniczkowych nadaje się do uprawy hydroponicznej, należy tylko zadbać o odpowiedni system hodowli.