selfizz 15

Chciałbyś ograniczyć zużycie plastikowych butelek, ale dystrybutory wody zniechęcają Cię swoimi gabarytami? W takim razie koniecznie sprawdź Selfizz 15 – kompaktowe urządzenie w sam raz do mniejszych pomieszczeń.

Selfizz 15 – czym się charakteryzuje

Selfizz 15 o urządzenie, które pokochało już wielu. Wierzymy, że jeszcze długo będzie cieszyć się popularnością. Dlaczego tak jest? To kompaktowy dystrybutor, który spełnia swoją funkcję tak samo dobrze jak jego więksi poprzednicy. Nie zajmuje on wiele miejsca, więc zmieści się w każdym pomieszczeniu. To wysokiej jakości urządzenie, które charakteryzuje się dużą wydajnością. Dzięki niemu możesz cieszyć się świeżą i czystą wodą bez ograniczeń. Ma on w środku kilka poziomów filtracji, które oczyszczą wodę z wszelkich zanieczyszczeń kanalizacyjnych. Dodatkowo przed gromadzeniem się bakterii jego obudowę chroni jonowa powłoka.

Selfizz 15

Czy warto postawić na dystrybutory wody?

Czy to Selfizz 15, czy też inne dystrybutory jest to naprawdę dobra alternatywa dla plastikowych butelek. Ma to znaczenie jeśli chodzi o środowisko naturalne. Musimy bowiem ograniczyć zużycie plastiku. Jednak na tym plusy się nie kończą. W dłuższej perspektywie czasowej jest to także opłacalne pod względem finansowym. W końcu woda kranowa jest dużo tańsza od mineralnej. Nie wspominając o wygodzie. Codzienne kupowanie wody butelkowanej może być bowiem męczące, zwłaszcza jeśli robisz zakupy dla większej rodziny.