szufelka kitvac

Denerwują Cię kuchenne okruchy na podłodze? A może codziennie musisz odkurzać z drobnych zanieczyszczeń i pyłu przedpokój? Doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie będzie szufelka Kitvac! Sprawdź czym charakteryzuje się ta szufelka automatyczna.

Czym jest szufelka automatyczna?

Budujesz dom i planujesz zainstalować w nim system centralnego odkurzania? Doskonały pomysł! Warto jednak przemyśleć także zakup dodatkowych elementów, które ułatwiają życie. Mowa między innymi o wspomnianej już specjalnej szufelce. Czym jest? Szufelka automatyczna to rodzaj dodatkowego akcesorium. Jest to specjalny, niewielkich rozmiarów element, który montuje się przy podłodze. Służy ona przede wszystkim do przyspieszania, ale i ułatwiania sprzątania w trudno dostępnych miejscach, w których najczęściej pojawiają się okruszki, kurz czy też drobne zabrudzenia. Uruchamia się ją przyciskiem, a po uruchomieniu szufelka zaczyna zasysać wraz z powietrzem śmieci, które znalazły się tuż przy jej wlocie. Zanieczyszczenia wciągane są w ten sposób do rur odkurzacza centralnego, dzięki czemu cały proces trwa dosłownie kilka sekund i nie wymaga od nas schylania się.

Praktyczna szufelka Kitvac

Szufelka Kitvac to szufelka stworzona jako element dodatkowy do systemu centralnego odkurzania. Idealnie sprawdzi się w takich pomieszczeniach jak kuchnia, przedpokój czy wiatrołap. Model Kitvac z łatwością wpasuje się do nowoczesnych kuchni, ponieważ cechuje go nowoczesne wzornictwo. Wystarczy otworzyć szufelkę przy pomocy stopy, a ta włączy się i zacznie wciągać zanieczyszczenia znajdujące się w pobliże jej wlotu. Po zamieceniu wszystkich okruchów i kurzu zamknij jej wlot, a ona wyłączy się.