Okleina brokatowa w kolorze srebrny,

Masz już dość swoich starych, nudnych mebli, ale nie masz budżetu na nowe? Możesz w szybki i tani sposób całkowicie zmienić ich wygląd. Pomoże Ci w tym okleina brokatowa. Sprawdź, co możesz z nią zrobić.

Okleina brokatowa – czym się charakteryzuje

Okleina brokatowa to nic innego jak folia samoprzylepna. Obecnie znaleźć możesz wiele wzorów i kolorów takich folii, które wykorzystywane są często przy dekoracji wnętrz. Tak naprawdę można nią okleić każdą powierzchnię. Zdecydowanym plusem takich folii jest ich cena. Są one bardzo tanie, dlatego można ją wykorzystać nawet przy niewielkim budżecie. Dodatkowo są bardzo łatwe w użytkowaniu, więc możesz ją założyć samemu, bez pomocy specjalisty.

Okleina brokatowa występuje w wielu kolorach

Jak wykorzystać folię brokatową?

Okleina brokatowa często wykorzystywana jest przy aranżacji wnętrz. Przydaje się zwłaszcza przy metamorfozie starych mebli. Występuje ona praktycznie w każdym kolorze, dlatego za jej pomocą możesz odświeżyć pokój małej księżniczki, a także stworzyć stylowe akcesoria do pokoju w stylu glamour. Obecnie bardzo modne jest pokrywanie taką folią tylko części mebla. I tak przy białej komodzie, możesz okleić same szuflady. Da to niezwykle nowoczesny efekt, przy niewielkich kosztach.

Zamiast więc wydawać pieniądze na nowe meble, daj nowe życie tym starym, aby służyły Ci jak najdłużej.